X
X
Back to the top

Content | Osiągnięcia

Warszawska Liga Biegowa 2024 - runda 5

Bieg na 60m

1 miejsce – Maja Wolszczak????

2 miejsce – Patrycja Skzypczyńska????

2 miejsce – Antoni Ostrowski????

2 miejsce – Kazimierz Gaik????

2 miejsce – Aleksandra Mika????

2 miejsce – Agata Moszumańska????

2 miejsce – Adrian Martyński????

3 miejsce – Lena Kraszewska????

3 miejsce – Filip Szymanek????

3 miejsce – Cezary Maleszko????

4 miejsce – Karolina Kołacin

5 miejsce – Klaudia Komorowska

5 miejsce -Wiktor Wasiewicz

6 miejsce – Hanna Liszka

7 miejsce – Franciszek Jarosiewicz

7 miejsce – Róża Mirosz

9 miejsce – Filip Pryshchepau

10 miejsce – Jan Dutkowski

10 miejsce – Tymon Wasiewicz

12 miejsce – Maja Prokopiak

12 miejsce – Karolina Szczuka

15 miejsce – Mateusz Wiśniewski

16 miejsce – Szymon Adamczyk

17 miejsce – Kamil Koryciński

17 miejsce – Maciej Mielnik

18 miejsce – Jeremiasz Suchodolski

Bieg na 300m

1 miejsce – Patrycja Skrzypczyńska????

3 miejsce – Maja Wolszczak????

3 miejsce – Karolina Kołacin????

4 miejsce – Antoni Ostrowski

4 miejsce – Antoni Bagiński

5 miejsce – Maja Prokopiak

6 miejsce – Lena Kruglińska

7 miejsce – Matylda Rogacewicz

7 miejsce – Franciszek Jarosiewicz

7 miejsce – Róża Mirosz

9 miejsce- Ignacy Kaleta

11 miejsce – Maciej Mielnik

15 miejsce – Szymon Adamczyk

Bieg na 600m

1 miejsce – Bianka Dybowska????

2 miejsce -Michał Szadkowski????

2 miejsce – Alicja Burakowska????

3 miejsce – Ksawery Mundzik????

Mistrzostwa Warszawy U16

Kolejne sukcesy naszych zawodników! Do listy imprez, z których wracamy z medalami, dopisujemy Mistrzostwa Warszawy Młodzików. W barwach naszego klubu na podium stanęli:

1 miejsce Julian Lisowski – rzut młotem????

1 miejsce Filip Karolewski – skok w dal????

2 miejsce Filip Karolewski – 100m????

2 miejsce Sebastian Bis, Julian Lisowski, Filip Karolewski, Jan Moraczewski – 4x100m????

Mistrzostwa Mazowsza U12

Proszę Państwa, przed Wami Mistrzynie i Wicemistrzowie Mazowsza! Ależ to były świetne zawody w Młodzieszynie. Wróciliśmy z nich z aż 4 medalami. Sztafeta dziewczyn w pięknym stylu sięgnęła po złoto, a chłopcy we wspaniałej walce zdobyli drugie miejsce. Dwa srebrne krążki trafiły także do naszych zawodników w kategoriach indywidualnych. Ogromne gratulacje!

1 miejsce Antonia Oley-Trojanowska, Maja Prokopiak, Maja Koblowska, Barbara Lenkiewicz – sztofeta 4x100m????

2 miejsce Jakub Błoński, Franciszek Jarosiewicz, Tymon Wasiewicz, Tadeusz Orkisz – sztafeta 4x100m????

2 miejsce Maja Koblowska – skok wzwyż????

2 miejsce Tymon Wasiewicz – 80m ppł????

4 miejsce Lena Kraszewska – 60m

5 miejsce Antonia Oley- Trojanowska – 300m

6 miejsce Borys Gabriela – skok wzwyż

6 miejsce Tymon Wasiewicz – skok wzwyż

9 miejsce Maja Prokopiak – 60m

11 miejsce Lena Kraszewska – skok w dal

14 miejsce Orkisz Tadeusz – 300m

18 miejsce Antonia Oley-Trojanowska – 60m

21 miejsce Gabriela Borys – skok w dal

22 miejsce Oleg Lypivsky – 60m

23 miejsce Lenkiewicz Barbara – skok w dal

24 miejsce Grzelka Maja – skok w dal

26 miejsce Maja Grzelka – 60m

33 miejsce Balmas Olga – 60m

Mistrzostwa Warszawy Dzieci U12, U14

Mistrzostwa Warszawy Dzieci za nami, a wraz z nimi aż 6 medali i mnóstwo pobitych rekordów życiowych. Takie zawody to duże przeżycie dla naszych zawodników – dla niektórych był to debiutancki występ w imprezie rangi mistrzowskiej, dla innych pierwszy zdobyty medal. Poniżej lista uczestników, którzy zajęli miejsca 1-10.

Miejsce 1 – Antonina Olszówka 13,03s – bieg na 100m U14 (4 wynik w Polsce)????

Miejsce 1 – Maja Koblowska 1,21m – skok wzwyż U12????

Miejsce 2 – Julia Dutkowska 15,40m – rzut piłeczką palantową U12????

Miejsce 2 – Tymon Wasiewicz 1,10m – skok wzwyż U12????

Miejsce 3 – Gabriela Borys 1,05m – skok wzwyż U12????

Miejsce 3 – Antonina Olszówka 45,49s – bieg na 300m U14????

Miejsce 4 – Kamil Koryciński -14,10m (ppl)

Miejsce 6- Aleksandra Mika- 9,12s (60m)

Miejsce 6- Bianka Dybowska- 1:58,41 (600m)

Miejsce 7- Maja Koblowska- 52,82s (300m)

Miejsce 7- Amelia Michalak – 3,62m (skok w dal)

Miejsce 8- Piotr Jóźwiak – 3,24m (skok w dal)

Miejsce 8- Patrycja Skrzypczyńska- 47,79s (300m)

Miejsce 9- Tymon Wasiewicz- 56,34s (300m)

Miejsce 9- Michał Szadkowski – 1:55,67 (600m)

Miejsce 9- Helena Grzonek  – 3:31,22 (1000m)

Miejsce 9- Maja Listopadzka -17,35s (80mppł)

Miejsce 9- Kuba Grabowski- 2,84m (skok w dal)

Miejsce 10- Lena Kruglińska – 18,47s (80mppł

Miejsce 10- Jerzy Kuca-Warnawin – 2,46m (skok w dal)

Warszawska Liga Biegowa 2024 - runda 4

Bieg na 60m

Miejsce 2-Filip Szymanek????

Miejsce 2-Aleksandra Mika????

Miejsce 2-Adrian Martyński????

Miejsce 3-Maja Wolszczak????

Miejsce 3-Kazimierz Gaik????

Miejsce 3-Agata Moszumańska????

Miejsce 4-Ksawery Mundzik

Miejsce 5-Antoni Bagiński

Miejsce 5-Hanna Liszka

Miejsce 5-Lena Kraszewska

Miejsce 5-Filip Pryshchepau

Miejsce 6-Maja Prokopiak

Miejsce 6-Karolina Kołacin

Miejsce 7-Julia Mokrzańska

Miejsce 9-Helena Sęk

Miejsce 9-Jagoda Kowalczyk

Miejsce 10-Karolina Szczuka

Miejsce 15-Barbara Lenkiewicz

Miejsce 18-Mateusz Wiśniewski

Miejsc 19-Maciej Mielnik

Miejsce 20-Jerzy Paterczyk

Bieg na 300m

Miejsce 3-Maja Wolszczak????

Miejsce 4-Karolina Kołacin

Miejsce 4-Antoni Bagiński

Miejsce 6-Kuba Mokrzański

Miejsce 8-Jagoda Kowalczyk

Miejsc 10-Lena Kruglińska

Miejsce 10-Franciszek Żabka

Miejsce 12-Karolina Szczuka

Miejsce 12-Barbara Lenkiewicz

Miejsce 13-Jerzy Paterczyk

Bieg na 600m

Miejsce 1-Michał Szadkowski????

Miejsce 2-Bianka Dybowska????

Miejsce 3-Borys Mazur????

Warszawska Liga Biegowa 2024 - runda 3

Bieg na 60m

Miejsce 1-Antonii Ostrowski ????

Miejsce 2-Lena Kraszewska????

Miejsce 2-Adrian Martyński????

Miejsce 3-Filip Szymanek????

Miejsce 3-Cezary Maleszko????

Miejsce 3-Klaudia Komorowska????

Miejsce 4-Maja Wolszczak

Miejsce 4-Julian Kontny

Miejsce 5-Dawid Karnicki

Miejsce 5-Róża Mirosz

Miejsce 6-Antoni  Bagiński

Miejsce 6-Antek Żołyński

Miejsce 7-Agata Moszumańska

Miejsce 7-Maja Prokopiak

Miejsce 7-Kaja Buczek

Miejsce 7-Hanna Liszka

Miejsce 7-Jan Dutkowski

Miejsce 8-Karolina Kołacin

Miejsce 8-Aleksandra Mika

Miejsce 8-Julia Dutkowska

Miejsce 8-Eliza Augustyniak

Miejsce 9-Karolina Szczuka

Miejsce 9-Filip Pryshchepau

Miejsce 9-Julia Mokrzańska

Miejsce 9-Helena Sęk

Miejsce 10-Alicja Garbowska

Miejsce 10-Anna Chmielewska

Miejsce 11-Barbara Lenkiewicz

Miejsce 12-Alicja Kubacka

Miejsce 13-Antonia Oley-Trojanowska

Miejsce 13-Katarzyna Rzeźnikiewicz

Miejsce 13-Szymon Adamczyk

Miejsce 14-Alicja Materna

Miejsce 16-Maciej  Mielnik

Miejsce 16-Jagoda Kowalczyk

Miejsce 17-Mateusz Wiśniewski

Bieg na 300m

Miejsce 3-Maja Wolszczak????

Miejsce 4-Antonia Oley-Trojanowska

Miejsce 4-Kuba Mokrzański

Miejsce 5-Matylda Rogacewicz

Miejsce 6-Lena Kruglińska

Miejsce 7-Karolina Kołacin

Miejsce 7-Wiktoria Dulnik

Miejsce 8-Jan Kraska

Miejsce 9-Alicja Grabowska

Miejsce 9-Alicja Kubacka

Miejsce 9-Barbara Lenkiewicz

Miejsce 11-Maciej Mielnik

Miejsce 12-Szymon Adamczyk

Miejsce 14-Kamil Koryciński

Bieg na 600m

Miejsce 1-Michał Szadkowski????

Miejsce 2-Alicja Burakowska????

Miejsce 3-Borys Mazur????

Warszawska Liga Biegowa 2024 - runda 2

Bieg na 60m

Miejsce 1 – Lena Kraszewska 9,24 s ????

Miejsce 2 -Maja Prokopiak 9,32 s????

Miejsce 3 – Filip Szymanek 11,62 s????

Miejsce 3- Cezary Maleszko 10,36 s????

Miejsce 3 -Antonii Ostrowski 8,72s????

Miejsce 4 – Aleksandra Mika 9,41s

Miejsce 4- Adrian Martyński 9,95s

Miejsce 4- Julian Kontny 8,94s

Miejsce 4 – Klaudia Komorowska 8,82s

Miejsce 5 – Maja Wolszczak 8,83s

Miejsce 5- Tomasz Żelawski 12,19s

Miejsce 6- Antonii Bagiński 9,53s

Miejsce 5- Agata Moszumańska 9,17s

Miejsce 7 – Filip Pryshchepau 11.28s

Miejsce 8- Dominika Chmura 9,00s

Miejsce 8- Wiktor Wasiewicz 11,35s

Miejsce 8 – Kaja Buczek 10,59s

Miejsce 8- Karolina Kołacin 9,30s

Miejsce 9- Julia Mokrzyńska 12,44s

Miejsce 10- Róża Mirosz 11,02s

Miejsce 11- Iga Saczuk 9,57s

Miejsce 12- Karolina Szczuka 11,15s

Miejsce 12- Tymon Wasiewicz 10,14 s

Miejsce 16- Maciej Mielnik 11,40s

Miejsce 16- Kamil Koryciński 10,87s

Miejsce 17 – Szymon Adamczyk 11,03s

Miejsce 17- Mateusz Wiśniewski 11,80s

Miejsce 22- Malwina Głowiak 11,00s

Bieg na 300m

Miejsce 1 – Maja Wolszczak 48,04s????

Miejsce 1 -Lena Kraszewska 52,76s????

Miejsce 3 – Karolina Kołacin 50,92s????

Miejsce 4- Matylda Rogacewicz 51,84s

Miejsce 4- Kuba Mokrzański 58,17s

Miejsce 6- Klaudia Komorowska 50,44s

Miejsce 6- Agata Moszumańska 54,01s

Miejsce 7- Lena Kruglińska 52,64s

Miejsce 10- Maciej Mielnik 1:07.97

Miejsce 13- Jerzy Paterczyk 1:13.36

Miejsce 13- Róża Mirosz 1:08.41

Miejsce 16- Szymon Adamczyk 1:08.53

Miejsce 18- Gabriela Borys 59,97s

Bieg na 600m

Miejsce 1 – Alicja Burakowska 1:56.30????

Miejsce 1 – Michał Szadkowski 2;05.72????

Miejsce 2 -Bianka Dybowska  2:02.44????

Miejsce 3 – Krzysztof Wypych 2:15.20????

Halowe Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza U12, U14

Halowe Mistrzowstwa Warszawy i Mazowsza U12 i U14 przeszły już do historii – poznaliśmy tym samym najlepszych z najlepszych! Do naszej klubowej listy sukcesów dopisujemy kilka medali. Gratulujemy zawodnikom ich wyników i rekordów życiowych. W mistrzostwach wzięło udział ponad 700 uczestników, dlatego tym bardziej chcemy podkreślić, jak dużym sukcesem jest każde uzyskane miejsce! Poniżej lista uczestników, którzy zajęli miejsca 1-10 – po pełną listę zapraszamy na stronę –> wyniki

Kategoria U12

1 miejsce Borys Gabriela – skok wzwyż????

2 miejsce Wasiewicz Tymon – skok wzwyż????

5 miejsce Kraszewska Lena –  300m

6 miejsce Mika Aleksandra – 60m

6 miejsce Oley- Trojanowska Antonia – 300m

7 miejsce Koblowska Maja – skok w dal

7 miejsce JAROSZ Wojciech – skok wzwyż

8 miejsce Kraszewska Lena – skok w dal

8 miejsce Prokopiak Maja – 60m

9 miejsce Zielińska Ewa – skok w dal

Kategoria U14

5 miejsce Olszówka Antonina – 60m płotki

6 miejsce Zacharek Jakub – 60m płotki

8 miejsce Chudziej Adam- skok w dal

8 miejsce Szadkowski Michał – 600m

10 miejsce Wolszczak Maja – 300m

Warszawska Liga Biegowa 2024 - runda 1

Bieg na 60m

Cezary Maleszko- 1 miejsce 10,15s????

Maja Prokopiak-2 miejsce 9,28s????

Julian Kontny- 3 miejsce 9,05s????

Aleksandra Mika – 3 miejsce 9,35s????

Adrian Martyński- 3 miesjce 9.89s????

Hanna Frycze- 4 miejsce 8,73s

Klaudia Komorowska- 5 miejsce 8,92s

Antoni Bagiński- 5 miejsce 9,65s

Agata Moszumańska-5 miejsce 9,10s

Julia Dutkowska – 5 miejsce 9,90s

Filip Szymanek- 5 miejsce 11,98s

Jan Dutkowski – 5 miejsce 10,97s

Maja Wolszczak- 6 miejsce 8,94s

Karolina Kołacin- 7 miejsce 9,39s

Jakub Błoński- 8 miejsce 10,42s

Róża Mirosz- 8 miejsce 10,85s

Natalia Kamińska- 9 miejsce 10,98s

Julia Mokrzańska- 10 miejsce 13,12s

Jan Marciniak – 10 miejsce 11,51s

Hanna Liszka- 11 miejsce 13,43s

Nina Tymosiewicz- 12 miejsce 11,34s

Barbara Lenkiewicz- 13 miejsce 10,07s

Tymon Wasiewicz-13 miejsce 10,03s

Kamil Koryciński – 13 miejsce 10,82s

Karolina Szczuka- 13 miesjce 11,35s

Szymon Adamczyk- 14 miejsce 11,29s

Ewa Zielińska -16 miejsce 10,13s

Maciej Mielnik- 16 miejsce 11,76s

Malwina Głowiak 18 miejsce 11,66s

Bieg na 300m

Kuba Mokrzański- 1 miejsce 59.12????

Barbara Lenkiewicz- 4 miejsce 55.62

Karolina Kołacin- 4 miejsce 51.22

Cezary Maleszko- 4 miejsce 1:02.57

Maja Koblowska- 5 miejsce 57.21

Jan Marciniak- 5 miejsce 1:08.38

Maja Wolszczak- 6 miejsce 49.24

Matylda Rogacewicz- 6 miejsce 51.92

Tymon Wasiewicz- 7 miejsce 57.22

Jakub Błoński- 7 miejsce 1:04.27

Wiktoria Dulnik- 8 miejsce 1:04.16

Maciej Mielnik- 8 miejsce 1:08.19

Anna Słowińska- 9 miejsce 58.65

Szymon Adamczyk- 10 miejsce 1:07.15

Róża Mirosz- 10 miejsce 1:05.91

Bianka Dybowska- 11 miejsce 56.33

Nina Tymosiewicz-11 miejsce 1:06.44

Lena Kruglińska – 13 miejsce 55.14

Antonina Mazur- 13 miejsce 59.96

Karolina Szczuka- 14 miejsce 1:10.20

Hanna Pleszkun- 15 miejsce 1:12.44

Bieg na 600m

Bianka Dybowska- 1 miejsce 2:09.80????

Michał Szadkowski- 1 miejsce 2:00.27????

Alicja Burakowska -2 miejsce 1:55.92????

Matylda Rogacewicz- 3 miejsce 2:18.47????

Warszawskie Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 03-04.02.2024

Bieg na 60m

Wasiewicz Tymon U12 9,99

Kraszewska Lena U12 9,21

Borys Gabriela U12 10,62

Lenkiewicz Barbara U12 9,94

Kontny Julian U14 9,00

Olszówka Antonina U14 8,15

Dominika Chmura U14 8,93

Moszumańska Agata U14 9,06

Zaworowska Matylda U14 10,4

Kruglińska Lena U14 9,88

Grzonek Hela U14 9,42

Kołacin Karolina U14 9,48

Kowalczyk Jagoda U14 10,49

Karolewski Filip U16 7,76

Reda Oliwia U16 8,87

Alberska Viktoria U18 9,17

Pawlak Zuzanna U18 8,93

Stawiecka Aleksandra U18 9,06

Moroz Aleksandra U18 9,53

Pęcherski Wojciech U18 8,6

Bieg na 300m

Bis Sebastian U16 44,35

Karolewski Filip U16 43.63

Reda Oliwia U16 49.02

Alberska Viktoria U18 49,73

Bieg na 600m

Kraszewska Lena U12 2:12.43

Lenkiewicz Barbara U12 2:19.91

Szadkowski Michał U14 2:02:24

Kołacin Karolina U14 2:09.46

Rogacewicz Matylda U14 2:11.83

Kruglińska Lena U14 2:15.50

Bieg 60m płotki

Listopadzka Maja U14 12,93

Kowalczyk Jagoda U14 13,67

Skok w dal

Misiukiewicz Marta U18 3,19m

Skok wzwyż

Olszówka Antonina U14 130

6. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej - Nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski U14

Antonina Olszówka – 1 miejsce w biegu na 60m ????

Antonina Olszówka – 3 miejsce w biegu na 200m ????

Antonina Olszówka pobiegła na 60m z rewelacyjnym czasem 8.07 – to obecnie drugi wynik w Polsce i dziesiąty wynik w historii naszego kraju w kategorii U14! Tosia wróciła do domu z dwoma medalami – poza złotem na 60m zdobyła także brąz na 200m z czasem 27.59. Oba wyniki to jej życiówki! Gratulujemy oraz trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda finałowa 10

Bieg na 60m

Antonina Olszówka – 1 miejsce ????

Iga Rachwał – 1 miejsce????

Cezary Maleszko – 1 miejsce ????

Maja Prokopiak – 3 miejsce ????

Agata Moszumańska – 3 miejsce ????

Jan Dutkowski – 4 miejsce

Julia Dutkowska – 7 miejsce

Karolina Kołacin – 8 miejsce

Maja Wolszczak – 8 miejsce

Klaudia Komorowska – 9 miejsce

Iga Saczuk – 11 miejsce

Jakub Błoński – 11 miejsce

Hanna Michalak – 12 miejsce

Karolina Szczuka – 13 miejsce

Matylda Rogacewicz – 14 miejsce

Barbara Lenkiewicz – 16 miejsce

Adrianna Krzywosz – 18 miejsce

Amelia Michalak – 19 miejsce

Gabriela Borys – 21 miejsce

Bieg na 300m

Antonina Olszówka – 1 miejsce ????

Kuba Mokrzański – 3 miejsce ????

Sebastian Bis – 3 miejsce ????

Jakub Zabłudowski – 4 miejsce

Jan Kraska – 5 miejsce

Zofia Strachalska – 5 miejsce

Maja Wolszczak – 6 miejsce

Karolina Kołacin – 6 miejsce

Julian Lisowski – 7 miejsce

Matylda Rogacewicz – 7 miejsce

Julia Dutkowska – 8 miejsce

Jakub Błoński – 8 miejsce

Barbara Lenkiewicz – 8 miejsce

Jagoda Kolawczyk – 10 miejsce

Maja Koblowska – 10 miejsce

Maja Prokopiak – 11 miejsce

Adrianna Krzywosz – 12 miejsce

Gabriela Borys – 18 miejsce

Bieg na 600m

Michał Szadkowski – 2 miejsce ????

Karolina Kołacin – 3 miejsce ????

Alicja Burakowska – 4 miejsce

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 9

Bieg na 60m

Cezary Maleszko-1 miejsce ????

Antonina Olszówka – 1 miejsce ????

Adam Chudziej- 2 miejsce????

Julian Kontny- 3 miejsce ????

Maja Prokopiak -3 miejsce ????

Lena Kraszewska – 4 miejsce

Agata Moszumańska – 4 miejsce

Stanisław Elżakowski- 5 miejsce

Klaudia Komorowska-5 miejsce

Irena Biela – 5 miejsce

Jan Dutkowski- 6 miejsce

Maja Wolszczak-6 miejsce

Karolina Kołacin- 7 miejsce

Jeremi Laskowski – 8 miejsce

Julia Dutkowska- 8 miejsce

Róża Mirosz – 9 miejsce

Zosia Strachalska -9 miejsce

Ignacy Biela -10 miejsce

Anna Słowińska -10 miejsce

Jakub Błoński – 10 miejsce

Karolina Szczuka -12 miejsce

Maja Cichocka -12 miejsce

Barbara Lenkiewicz -13 miejsce

Gabriela Borys -16 miejsce

Malwina Głowiak- 17 miejsce

Zuzanna Iwińska -20 miejsce

Bieg na 300m

Antonina Olszówka-1 miejsce????

Kuba Mokrzański- 3 miejsce ????

Sebastian Bis- 4 miejsce

Lena Kraszewska- 4 miejsce

Maja Wolszczak- 4 miejsce

Karolina Kołacin- 4 miejsce

Maja Prokopiak -5 miejsce

Zosia Strachalska -6 miejsce

Irena Biela -7 miejsce

Jakub Błoński -7 miejsce

Róża Mirosz- 10 miejsce

Anna Słowińska -13 miejsce

Gabriela Borys -15 miejsce

Zuzanna Iwińska – 22 miejsc

Bieg na 600m

Michał Szadkowski- 1 miejsce????

Alicja Burakowska -2 miejsce???? 

Krzysztof Wypych -2 miejsce????

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 8

Bieg na 60m

Antonina Olszewska – 1 miejsce????

Cezary Maleszko – 1 miejsce ????

Lena Kraszewska – 2 miejsce ????

Franciszek Jarosiewicz – 3 miejsce????

Julian Kontny – 3 miejsce????

Julian Lisowski – 4 miejsce

Maja Prokopiak – 4 miejsce

Julia Dutkowska – 4 miejsce

Maja Wolszczak – 5 miejsce

Agata Moszumańska – 5 miejsce

Klaudia Komorowska – 7 miejsce

Hanna Michalak – 7 miejsce

Jakub Błoński – 7 miejsce

Marylda Rogacewicz – 8 miejsce

Maja Koblowska – 10 miejsce

Jeremi Laskowski – 10 miejsce

Zofia Mucha – 10 miejsce

Karolina Szczuka – 13 miejsce

Amelia Michalak – 13 miejsce

Emilia Jaroń – 14 miejsce

Aleksandra Zielonka – 15 miejsce

Bieg na 300m

Sebastian Bis – 1 miejsce????

Antonina Olszówka – 1 miejsce????

Adam Chudziej – 1 miejsce????

Jakub Zabłudowski – 3 miejsce ????

Lena Kraszewska – 3 miejsce ????

Franciszek Jarosiewicz – 3 miejsce????

Matylda Rogacewicz – 3 miejsce ????

Zofia Traut – 3 miejsce ????

Maja Prokopiak – 4 miejsce

Jeremi Laskowski – 4 miejsce

Julian Lisowski – 5 miejsce

Maja Wolszczak – 5 miejsce

Lena Kruglińska – 6 miejsce

Hanna Michalak – 8 miejsce

Zuzanna Mucha – 11 miejsce

Amelia Michalak – 13 miejsce

Bieg na 600m

Jan Moraczewski – 1 miejsce????

Maja Król – 2 miejsce ????

Alicja Burakowska – 2 miejsce????

Zofia Podsiadło – 4 miejsce

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 7

Bieg na 60m

Iga Rachwał – 1 miejsce????

Adam Chudziej – 1 miejsce ????

Stanisław Elżakowski – 2 miejsce????

Lena Kraszewska – 3 miejsce????

Irena Biela – 3 miejsce ????

Antoni Bagiński – 5 miejsce

Krzysztof Wypych – 6 miejsce

Piotr Jóźwiak – 8 miejsce

Mateusz Wiśniewski – 9 miejsce

Ignacy Biela – 10 miejsce

Krzysztof Kołodziej – 11 miejsce

Jakub Błoński – 11 miejsce

Tomasz Pawlik – 12 miejsce

Demetra Surace – 12 miejsce

Kamil Koryciński – 13 miejsce

Gabriela Borys – 13 miejsce

Urszula Łozińska – 14 miejsce

Szymon Adamczyk – 15 miejsce

Antonina Szeląg – 16 miejsce

Zuzanna Iwińska – 17 miejsce

Bieg na 300m

Adam Chudziej – 2 miejsce????

Kuba Mokrzański – 2 miejsce????

Lena Kraszewska – 3 miejsce????

Jakub Zabłudowski – 4 miejsce

Maja Wolszczak – 5 miejsce

Borys Pomorski – 5 miejsce

Irena Biela – 7 miejsce

Jakub Błoński – 7 miejsce

Zuzia Chmielewska – 10 miejsce

Gabriela Borys – 11 miejsce

Antonina Szeląg – 14 miejsce

Zuzanna Iwińska – 15 miejsce

Bieg na 600m

Michał Szadkowski – 1 miejsce????

Jan Moraczewski – 2 miejsce ????

Alicja Burakowska – 3 miejsce ????

Filip Mazur – 4 miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików U16

Skok w dal

Aleksandra Sochacka – 2 miejsce????

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 6

Bieg na 60m

Antonina Olszówka – 1 miejsce????

Franciszek Jarosiewicz – 3 miejsce????

Stanisław Elżakowski – 3 miejsce????

Agata Moszumańska – 4 miejsce

Julia Dutkowska – 5 miejsce

Maksym Zaborowski – 5 miejsce

Maja Prokopiak – 6 miejsce

Amelia Sadrzak – 6 miejsce

Marek Śliwiński – 7 miejsce

Mateusz Wiśniewski – 7 miejsce

Jan Dutkowski – 9 miejsce

Nina Tymosiewicz – 9 miejsce

Bieg na 300m

Antonina Olszówka – 1 miejsce????

Maja Prokopiak – 2 miejsce????

Franciszek Jarosiewicz – 5 miejsce

Jan Dębski – 6 miejsce

Marek Śliwiński – 8 miejsce

Amelia Sadrzak – 9 miejsce

Nina Tymosiewicz – 9 miejsce

Bieg na 600m

Tomasz Bochiński – 1 miejsce????

Alicja Burakowska – 3 miejsce????

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików U16

Skok w dal

1 Aleksandra Sochacka????

Bieg na 80m przez płotki

2 Hanna Deneka????

European Kids Athletics Day - Europejskie Igrzyska Lekkoatletyczne 2023

Skok w dal

1 Aleksandra Sochacka????

Ogólnopolski Finał Nestle Cup 2023

Skok w dal

1 Aleksandra Sochacka????

Bieg na 600m

2 Sebastian Dulniak????

Bieg sztafetowy 8x200m

2 Bartosz Długosielski????

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 2023

Bieg na 300m

2 Sebastian Dulniak????

Skok w dal

3 Barbara Rafalska????

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 5

Bieg na 60m

1 Zofia Gogołek????

1 Zofia Kellas????

1 Maja Prokopiak????

1 Bartosz Długosielski????

2 Maja Płoucha????

2 Stanisław Elżakowski????

2 Julia Kochańska????

2 Filip Karolewski????

3 Jakub Graniak????

3 Kamil Olawa????

3 Tomasz Bochiński????

Bieg na 300m

1 Zofia Kellas????

1 Maja Prokopiak????

2 Natalia Śmigiera????

2 Rafał Kuranowski????

3 Kamil Kopyt????

Bieg na 600m

2 Alicja Burakowska????

2 Karolina Kiewra????

Wielobojowe Mistrzostwa Polski Młodzików 2023

Aleksandra Sochacka zajmuje 6 miejsce wśród najlepszych zawodniczek z całej Polski????????????
Gratulujemy zawodniczce oraz Trenerce Dominice????????

Mistrzostwa Warszawy U16 2023

1 Aleksandra Sochacka, Helena Bodio, Oliwia Reda, Hanna Deneka – sztafeta 4x100m????
1 Aleksandra Sochacka – skok w dal????
2 Aleksandra Sochacka – bieg przez płotki????
3 Aleksandra Stawiecka – wieloskok????
3 Oliwia Reda – skok w dal????
3 Filip Karolewski – 100m????

1 Mazowiecki Mityng Dzieci 2023

1 Julian Kontny – skok w dal oraz 60m????????
1 Julia Kochańska – 60m????
1 Natalia Śmigiera – skok w dal????
4 Julia Piotrowska – 600m
4 Wiktor Strzelczyk – 300m
6 Moszumańska Agata – 60m

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 4

Bieg na 60m

1 Antonina Olszówka????

1 Zofia Gogołek????

1 Maja Płoucha????

1 Maja Prokopiak????

1 Stanisław Elżakowski????

2 Zofia Kellas????

2 Marianna Czorniej????

2 Bartosz Długosielski????

3 Jakub Graniak????

3 Tomasz Bochiński????

Bieg na 300m

1 Natalia Śmigiera????

1 Maja Prokopiak????

1 Tadeusz Orkisz????

1 Zofia Kellas????

1 Sebastian Dulniak????

2 Antonina Olszówka????

2 Kamil Kopyt????

2 Rafał Kuranowski????

3 Lea Vasileva????

Bieg na 600m

1 Jan Kucharski????

2 Lena Zambrowska????

Mistrzostwa Mazowsza U12 2023

Bieg na 300m

1 Sebastian Dulniak ????

3 Barbara Rafalska ????

4 Śmigiera Natalia 

Skok w dal

1 Barbara Rafalska ????
3 Sebastian Dulniak  ????

Mistrzostwa Warszawy Dzieci 2023

Bieg na 60m

2 Julia Kochańska ????

Bieg na 100m

1 Natalia Parzych????

2 Antonina Olszówka ????

Bieg na 300m

2 Sebastian Dulniak ????

3 Barbara Rafalska????

Bieg na 600m

3 Sebastian Dulniak????

Skok w dal

1 Barbara Rafalska ????

3 Pola Laskowska????

3 Julian Kontny????

Pchnięcie kulą

2 Sebastian Bis????

Rzut piłeczką palantową

3 Jan Czerny ????

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 3

Bieg na 60m

1 Julia Kochańska ????

1 Bartosz Długosielski ????

1 Antonina Olszówka????

1 Maja Płoucha ????

1 Zofia Gogołek ????

2 Stanisław Elżakowski ????

2 Zofia Kellas ????

3 Ivo Vasilev ????

3 Sebastian Bis ????

Bieg na 300m

1 Natalia Śmigiera ????

2 Antonina Olszówka ????

2 Feliks Goga????

2 Zofia Kellas ????

3 Lea Vasileva ????

Bieg na 600m

1 Alicja Burakowska ????

1 Sebastian Dulniak ????

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 2

Bieg na 60m

1 Bartosz Długosielski ????

1 Julia Kochańska????

1 Zofia Kellas????

1 Antonina Olszówka????

1 Natalia Parzych????

2 Jakub Graniak????

2 Marianna Czorniej????

2 Jerzy Gryglewski????

2 Ivo Vasilev????

3 Barbara Rafalska????

3 Sebastian Dulniak????

3 Maja Płoucha ????

Bieg na 300m

1 Natalia Parzych ????

1 Sebastian Dulniak ????

1 Barbara Rafalska????

1 Zofia Kellas????

1 Jerzy Gryglewski????

2 Cecylia Orzechowska????

2 Natalia Śmigiera ????

2 Rafał Kuranowski????

3 Kuba Mokrzański????

3 Jakub Zabłudowski ????

3 Liliana Chacińska ????

3 Maja Płoucha ????

Bieg na 600m

1 Karolina Kiewra????

1 Grzegorz Kiewra????

2 Ignacy Pastuszka????

Oliwia Kopeć powołana do Kadry Narodowej????????????????????????

Oliwka dzięki swojej ogromnej determinacji oraz zaangażowaniu spełnia marzenie każdego sportowca????????????Jesteśmy mega dumni oraz szczęśliwi ???????? Gratulujemy obecnej Trenerce Marlenie oraz trzymamy mocno kciuki za Wasze kolejne sukcesy sportowe✊✊✊

Memoriał Ireny Szewińskiej

Aleksandra Sochacka ustanawia dwa rekordy życiowe oraz dobywa złoty i brązowy medal podczas Memoriału Ireny Szewińskiej???????? Co więcej, osiągnięty wynik w skoku w dal jest obecnie pierwszym wynikiem w Polsce U16????????

1 skok w dal – 5.56????

3 60m przez płotki – 9.31????

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci

60m

3 Antonina Olszówka U14????

4 Julia Kochańska U12

5 Barbara Rafalska U12

300m

1 Sebastiana Dulniak U12????

2 Lena Lesiuk U14????

3 Natalia Śmigiera U12????

6 Kamil Kopyt U14

600m

4 Helena Grzonek U14

Skok w dal

1 Barbara Rafalska U12????

5 Julian Kontny U12

Warszawska Liga Biegowa 2023 - runda 1

Bieg na 60m

1 Zofia Gogołek ????

1 Bartosz Długosielski ????

1 Antonina Olszówka ????

2 Liliana Chacińska ????

2 Marianna Czorniej????

2 Jakub Graniak ????

3 Ivo Vasilev????

3 Zosia Kellas ????

3 Jerzy Gryglewski ????

3 Miszel Khramtsova????

3 Julia Kochańska????

3 Sebastian Bis ????

Bieg na 300m

1 Sebastiana Dulniak ????

1 Lena Lesiuk ????

2 Zosia Kellas ????

2 Kuba Mokrzański ????

2 Irena Biela ????

2 Wiktor Haraburda ????

2 Natalia Śmigiera ????

3 Lea Vasileva ????

3 Antonina Olszówka ????

3 Tomasz Gryglewski ????

3 Zofia Kowalczyk ????

3 Kamil Kopyt ????

3 Grzegorz Kiewra ????

Bieg na 600m

1 Karolina Kiewra ????

1 Ignacy Pastuszka ????

3 Max Banaszczyk ????

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 10 finałowa

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce????
Antonina Olszówka - 1 miejsce????
Zofia Kellas - 3 miejsce????
Franciszek Jarosiewicz - 3 miejsce????
Liliana Chacińska - 3 miejsce????
Bieg na 300m
Irena Biela - 2 miejsce????
Wiktor Haraburda - 2 miejsce????
Natalia Śmigiera - 3 miejsce????
Franciszek Jarosiewicz - 3 miejsce????
Bieg na 600m
Tymon Jankowski - 1 miejsce????

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 9

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce????
Antonina Olszówka - 1 miejsce????
Liliana Chacińska - 2 miejsce????
Julia Kochańska - 3 miejsce????
Bieg na 300m
Irena Biela - 2 miejsce????
Wiktor Haraburda - 2 miejsce????
Natalia Śmigiera - 3 miejsce????
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 1 miejsce????

Cud Nad Wisłą 2022

Bieg na 60m
Maria Gmaj Worek-1 miejsce????
Sebastian Bis-1 miejsce????
Antonina Olszówka-2 miejsce????
Zofia Traut-2 miejsce????
Bieg na 200m
Anna Wach-2 miejsce????
Miszel Khramtsova-3 miejsce????

Dzielnicowe Biegi Przełajowe 2022

Praga Południe
Helena Grzonek-1 miejsce????
Bielany
Daria Skowrońska-1 miejsce????
Karolina Kiewra-2 miejsce????
Karolina Siwko-2 miejsce????
Białołęka
Lena Lesiuk-1 miejsce????
Aleksandra Pawlak-2 miejsce????
Wola
Tosia Prószyńska-1 miejsce????
Oliwia Kopeć-1 miejsce????

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 8

Bieg na 60m
Pola Gajosz - 1 miejsce????
Mateusz Stępkowski - 1 miejsce????
Liliana Chacińska - 2 miejsce????
Antonina Olszówka - 2 miejsce????
Zofia Kellas - 2 miejsce????
Julia Kochańska - 3 miejsce????
Bieg na 300m
Wiktor Haraburda- 1 miejsce????
Karol Chaciński - 3 miejsce????
Bieg na 600m
Helena Grzonek - 3 miejsce????
Ignacy Pastuszka - 3 miejsce????

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 7

Bieg na 60m
Antonina Olszówka - 1 miejsce????
Liliana Chacińska - 2 miejsce????
Pola Gajosz - 2 miejsce ????
Zofia Kellas - 3 miejsce????
Bieg na 300m
Wiktor Haraburda- 2 miejsce????
Aniela Vysata-Jerzak - 3 miejsce????
Maja Wolszczak - 3 miejsce????

European Kids Athletics Games - Nieoficjalne Mistrzostwa Europy Dzieci

Skok w dal
Aleksandra Sochacka - 1 miejsce????
Bieg na 800m
Daria Skowrońska - 2 miejsce????

1 Mila - Bieg Dzieci

Bieg na 400m
1 Zofia Kellas ????
1 Ula Oczkowska????
1 Ignacy Gunia ????

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 6

Bieg na 60m
Pola Gajdosz - 1 miejsce????
Liliana Chacińska - 2 miejsce????
Zofia Kellas - 2 miejsce ????
Irena Biela - 3 miejsce????
Bieg na 300m
Paweł Lenkiewicz - 1 miejsce????
Hanna Deneka - 3 miejsce????

Mistrzostwa Mazowsza U14 2022

Aleksandra Sochacka -????bieg przez płotki,????skok w dal
Bruno Ciborski -????bieg przez płotki, 4 skok wzwyż
Anna Dłutowska - 5 skok w dal
Gabriela Warecka -????bieg na 100m
kowrońska Daria -????skok wzwyż,????bieg na 600m
Natalia Parzych, Dłutowska Anna, Gabriela Warecka, Ewa Warecka-????sztafeta 4x100m
Natalia Parzych -????bieg na 300m
Stanisław Piotrowski - 5 bieg na 1km

Mistrzostwa Mazowsza U12 2022

Jakub Graniak -????bieg na 60m
Lena Lesiuk -????skok w dal, ????300m
Barbara Rafalska - 4 skok w dal, 4 bieg na 60m
Sebastian Dulniak - 4 skok w dal

Mistrzostwa Warszawy Dzieci 2022

Daria Skowrońska -????skok wzwyż,????bieg na 600m
Bruno Ciborski -????skok wzwyż,????skok w dal
Gabriela Warecka -????80m płotki,????skok w dal
Mateusz Snopek -????bieg na 300m
Zofia Stoma -????bieg na 100m
Ewa Warecka -????piłeczka palantowa
Aleksandra Sochacka -????bieg na 300m,????skok w dal
Lena Lesiuk -???? bieg na 300m,????skok w dal
Jakub Graniak -????bieg na 60m
Sebastian Dulniak - ????bieg na 600m
Bartosz Długosielski -????bieg na 60m

Warszawska Liga Biegowa 2022 - runda 5