X
X
Back to the top

Content | Kadra trenerska

Kadra trenerska

Kamil Żewłakow – pomysłodawca oraz założyciel Akademii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz medalista Mistrzostw Polski w skoku o tyczce. Od wielu lat koordynuje działania grup dziecięco – młodzieżowych. Z zakresu szkolenia współpracę realizuje z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. Prowadzi również ogólnopolskie szkolenia z zakresu lekkiej atletyki dzieląc się wiedzą wśród innych trenerów. Połączenie pasji oraz zdobytej wiedzy na przestrzeni lat, pozwoliło wychować wielu zawodników osiągających jedne z najlepszych wyników w Polsce jak i w Europie.

Trenerka Maja – ze sportem związana od 7 roku życia. Obecnie lekkoatletka startująca na Mistrzostwach Polski oraz reprezentująca nasz kraj na Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata. Bogate doświadczenie zbierane przez lata, pozwala na dokładne przygotowanie dziecka do współczesnych potrzeb świata sportu. Treningi prowadzone przez Maję są z pewnością ciekawym i przyjemnym wyzwaniem dla każdego dziecka. Jest perfekcjonistką, która uwielbia kontakt z drugim człowiekiem. Kocha inspirować młodych zawodników do działania i proszę uwierzyć jest w tym naprawdę dobra.

Trener Gabriel – od najmłodszych lat związany ze sportem. Uwielbia wszelką aktywność fizyczną. Trener specjalizująca się̨ w biegach oraz biegach przez płotki. Czynny zawodnik zdobywający najwyższe stopnia podium oraz złote medale Mistrzostw Polski. Dysponuje ogromną wiedzą wynikającą̨ z wieloletniego doświadczenia pracy z dziećmi i młodzieżą. Bardzo dobry kontakt z zawodnikami stanowi dla niego przepis na udaną i owocną współpracę. Cechuje się̨ profesjonalnym i perspektywicznym myśleniem, dokładnie planuje i analizuje rozwój swoich podopiecznych.

Trener Kamil – od dziecka zakochany w sporcie. Jako zawodnik specjalizował się w biegach sprinterskich oraz biegach sztafetowych. Jego pasją jest praca z dziećmi. Uwielbia kształtować oraz doskonalić sprawność fizyczną swoich podopiecznych poprzez zabawę i naukę podstawowych konkurencji lekkoatletycznych. Cechuje go pomysłowość, profesjonalizm i zaangażowanie oraz otwartość na potrzeby zawodników. Każdy trening dla jego podopiecznych jest lawiną zdobytych umiejętności pod czujnym okiem profesjonalisty.

Trenerka Dominika – związana ze sportem wyczynowym od dziecka. Swoją przygodę rozpoczęła już w wieku 7 lat. Lekkoatletka specjalizująca się w trójskoku. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz medalistka Mistrzostw Polski AZS.

Dominiki pasją od wielu lat jest praca z dziećmi, która daje jej wiele radości i satysfakcji. Zawsze poświęca swoim zawodnikom sto procent uwagi. Wierzy, że dobre nawyki nabyte od podstaw i dbałość o szczegóły zaprocentują w przyszłości fantastycznymi wynikami.

Trenerka Patrycja – aktywność fizyczna jest u niej na porządku dziennym. Od 12 roku życia trenuje lekkoatletykę i robi to zawodowo aż do dnia dzisiejszego. Jej specjalnością są biegi średnie i z przeszkodami, gdzie na zawodach zdobywa medale Mistrzostw Polski, a także ma na swoim koncie uczestnictwo na Mistrzostwach Europy i Świata. Rozpoznasz ją z drugiego końca sali po uśmiechu. Ważne jest dla niej holistyczne podejście do aktywności fizycznej, gdzie istotne są wszystkie elementy treningu kształtowane od podstaw. Świetnie dogaduje się z dziećmi, „zna ich język” dlatego z pewnością nikt nie będzie się nudził podczas jej zajęć.

Trenerka Weronika – od najmłodszych lat związana ze sportem zawodowym. Praca u podstaw to motto jakie stosuje i przynosi najlepsze rezultaty w postaci poprawy sprawności fizycznej każdego podopiecznego. Trening ogólnorozwojowy z zakresu lekkiej atletyki oraz umiejętność periodyzacji odpowiednich ćwiczeń, wywołuje nieustające zaangażowanie zawodników oraz uśmiech na buziach młodych lekkoatletów. Dzięki doświadczeniu wie jak zaszczepić w dziecku zapał do aktywności fizycznej na długie lata.

Trenerka Kasia – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne oraz trener lekkiej atletyki II klasy sportowej. Zawodnicy Trenerki Kasi zdobywają medale na Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza oraz z powodzeniem biorą udział w Mistrzostwach Polski. Podczas szkolenia stawia na indywidualny dobór ćwiczeń i obciążeń treningowych. Dzięki doświadczeniu wie jak zmotywować oraz zachęcić do ciężkiej pracy swoich podopiecznych.

Trenerka Wiktoria – jako zawodniczka specjalizowała się w biegach sprinterskich. Pasjonatka biegów sztafetowych oraz płotkarskich. Podczas szkolenia stawia na holistyczny rozwój wykorzystując umiejętności pedagogiczne w sporcie. Zwraca uwagę na prawidłowy progres motoryczny. Wiktorię cechuje indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Wierzy, że sport ukształtował ją na wielu płaszczyznach w życiu i właśnie to chciałaby przekazać swoim podopiecznym wraz z rozwojem sprawności fizycznej.

Trener Patryk – codziennie łączy pasję do sportu w roli trenera oraz nauczyciela wychowania fizycznego. Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego zdobył niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W treningu stawia na indywidualne podejście do zawodnika. Rozumie, że każdy sportowiec ma unikalne potrzeby i cele, dlatego dostosowuje treningi do konkretnych umiejętności i ambicji każdego podopiecznego. Według Patryka trening to nie tylko rozwijanie umiejętności sportowych, ale także inspiracja i wsparcie dla tych których prowadzi.

Trener Staś – dla niego lekkoatletyka to nie tylko hobby, ale i pasja. Były lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Akademickich Mistrzostw Polski. Doświadczony trener angażujący się w każdą minutę treningu. Technikę poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych uwielbia analizować godzinami, aby osiągnąć najlepsze rozwiązanie. Idealnie sprawdza się w treningu dzieci i młodzieży. Na zajęciach grupowych dba, by każde dziecko czuło się jak najlepiej z innymi uczestnikami. To właśnie dzięki niemu Twoja pociecha zyska grono lekkoatletycznych przyjaciół.

Trenerka Zosia – już w wieku przedszkolnym uwielbiała biegać oraz skakać przez różnego rodzaju przeszkody. Lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich oraz biegu przez płotki. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski. Zawsze uśmiechnięta oraz pozytywnie nastawiona. Wielka miłośniczka pracy z dziećmi i młodzieżą. Dopilnuje, by każdy uczestnik wykonywał ćwiczenie prawidłowo, pamiętając przede wszystkim o radości i zabawie z uprawiania sportu.

Trener Daniel – od zawsze związany ze sportem. Swoją przygodę z lekką atletyką zaczynał już w wieku 10 lat. Trening ogólnorozwojowy pozwolił w późniejszym wieku na doskonalenie swoich umiejętności w konkurencji skoku o tyczce oraz wieloboju. Medalista Mistrzostw Polski osiągający bardzo dobre wyniki sportowe. Daniel jest doświadczonym trenerem z zakresu treningu ogólnorozwojowego wśród dzieci i młodzieży. Potrafi zarazić pasją do sportu na długie lata oraz sprawić by sportowy talent wspiął się na wyżyny swoich maksymalnych możliwości.

Trener Tomasz – ze sportem wyczynowym związany od 8 roku życia. Obecnie zawodnik specjalizujący się w biegach sprinterskich oraz średniodystansowych. Uwielbia pracę z młodzieżą oraz potrafi zaszczepić pasją do sportu wśród młodych zawodników. Tomek podczas treningu stawia na dokładność wykonywanych ćwiczeń oraz zaangażowanie zawodników w rozwój sportowy, co procentuje w rywalizacji na zawodach lekkoatletycznych. Nie zapomina przy tym o dobrej atmosferze w grupie i uśmiechu na treningu.

Trener Dominik – pasjonat sportu od najmłodszych lat, rozpoczął swoją przygodę z lekką atletyką w szkole podstawowej. Przez lata swojej kariery osiąga sukcesy zdobywając medale Mistrzostw Polski w rożnych kategoriach wiekowych. Jego główną specjalizacją zawodniczą jest bieg na 800 metrów. Uwielbia pracować z młodymi adeptami lekkoatletyki. Widzi ogromną satysfakcję w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, pomagając dzieciom rozwijać swoje umiejętności. Jego zajęcia są nie tylko profesjonalne, ale także pełne entuzjazmu i pozytywnej atmosfery, co pomaga jego podopiecznym osiągać najlepsze wyniki i czerpać przyjemność z uprawiania sportu.

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna