X
X
Back to the top

dietetyk

Zapraszamy do konsultacji z dietetykiem!

Patrycja Olejarczyk

Absolwentka dietetyki klinicznej oraz wychowania fizycznego ze specjalizacją dietetyka sportowa. Jestem wykładowczynią akademicką na Uniwersytecie SWPS oraz Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Specjalizuję się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów. Moim ulubionym obszarem pracy są szkolenia grupowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodzi sportowcy w praktyczny sposób poznają tajniki wpływu diety na formę sportową.

Zdajecie sobie sprawę, z tego że młodzi zawodnicy mają zdecydowanie inne potrzeby żywieniowe niż ich nietrenujący rówieśnicy, dla których w większości formułowane są zalecenia dietetyczne? Odpowiedni system odżywiania sportowców w wieku rozwojowym ma wpływ nie tylko doraźny na możliwości wysiłkowe czy optymalną regenerację, ale przede wszystkim wspiera proces wzrostu i dojrzewania oraz rzutuje na zdrowie w kontekście długoterminowym. Ma także ogromne znaczenie dla utrzymania odpowiedniej masy ciała, zdrowia teraz i w przyszłości oraz wpływa na poprawę wyników sportowych.

,,Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym młodzi zawodnicy poprawiają swoje wyniki sportowe, a rodzice rozwiązują problemy żywieniowe dzieci.”

Zapraszam do kontaktuZniżka klubowa -10%

Warsztaty Dietetyczne Online

maxresdefault

Odżywianie

0-2

Nawadnianie

0-1

Regeneracja

sddefault

Sportowa przekąska

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna