X
X
Back to the top

Wsparcie Akademii

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna serdecznie zaprasza do nawiązania współpracy w ramach dowolnego wsparcia naszych działań.

Dzięki przychylności i wsparciu rodziców, darczyńców, sponsorów oraz partnerów możliwe jest profesjonalne funkcjonowanie Akademii, jej stały rozwój, podnoszenie standardów organizacyjnych i treningowych, a przede wszystkim bezcenna poprawa poziomu sportowego zawodników oraz spełnianie ich sportowych marzeń. Nawiązanie współpracy to pomoc dla dzieci i młodzieży trenujących lekką atletykę w naszej Akademii. Z tego miejsca serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców, sympatyków, przyjaciół oraz firmy do wspierania naszych działań.

uscisk-dloni

Dzięki współpracy z partnerem Młodzi Młodym, możliwe jest wsparcie w postaci przekazania 1,5% podatku przy rocznym rozliczeniu PIT.

Wspieranie klubu możliwe jest w następujący sposób:

  1. Przekaż 1,5% podatku przy rocznym rozliczeniu PIT. Przekazując podatek, nie tracisz ani złotówki.
  2. Darowizny rzeczowe prosimy o przekazywanie w siedzibie klubu po wcześniejszym skontaktowaniu się.
  3. Darowizny finansowe prosimy o przekazywanie bezpośrednio na konto klubu.
  • Fundacja Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow
  • Numer konta: 25 1140 2004 0000 3802 8086 9132
  • Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Z tytułu darowizn przekazanych na cele zawierające się w sferze zadań publicznych (określone w Ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie) darczyńcy przysługuje możliwość skorzystania z następujących ulg podatkowych:

Osoby fizyczne – zgodnie z zapisami Ustawy o podatku od osób fizycznych mogą od podstawy opodatkowania odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.

Osoby prawne – zgodnie z zapisami Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych mogą odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.

W przypadku pytań dotyczących przekazania darowizny lub propozycji wsparcia w innej formie prosimy o bezpośredni kontakt z Zarządem Klubu.

1604164396

Jesteś praktykantem, instruktorem lub trenerem?

Dołącz do naszego zespołu i zacznij pracę w profesjonalnej Akademii Lekkoatletycznej!

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna