X
X
Back to the top

Obozy Zimowe

Chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło fantastyczną przygodę lekkoatletyczną?

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Zimowych Obozach Lekkoatletycznych. To najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych oraz pełnych energii zawodników w wieku 8-18 lat. Organizujemy obozy jedyne w swoim rodzaju, pełne fantastycznych atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Nasza oferta powstała z myślą o zawodnikach, dla których sport stanowi życiową pasję. Rozwijanie umiejętności lekkoatletycznych stanie się znacznie skuteczniejsze podczas zwiększonej ilości jednostek treningowych. Od wielu lat zajmujemy się organizacją obozów sportowych przez co nasze bogate doświadczenie w tym zakresie sprawia, że każdy wyjazd będzie dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Dostępne w naszej ofercie obozy lekkoatletyczne z roku na rok zyskują na popularności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez dzieci i rodziców w okresie ferii zimowych. Uczestnictwo w wyjazdach zawsze spotyka się z ogromnym zadowoleniem wśród obozowiczów. Zapraszamy również do udziału dzieci i młodzież, która nie jest związana z naszym Klubem!

Athletics Camp - Bydgoszcz 13-20.01.2024

Wyjazd odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych województwa Mazowieckiego 13-20.01.2024 w Bydgoszczy. Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem będzie realizowane w Hotelu Zawisza. Do naszej dyspozycji będą pokoje 3 oraz 4 – osobowe z łazienką. Zapewniamy wyżywienie 3 posiłków dziennie w formie stołu szwedzkiego. Tuż obok hotelu znajduje się Bydgoskie Centrum Sportu z profesjonalnym zapleczem sportowym w postaci stadionu oraz hali lekkoatletycznej.

Hotel Zawisza***

ul. Gdańska 163

85-915 Bydgoszcz

Cena dla klubowiczów: 2199 zł

Cena dla pozostałych: 2399 zł

Cena zawiera:

 • przejazdy autokarem
 • zakwaterowanie
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie
 • ubezpieczenie NNW
 • profesjonalne treningi lekkoatletyczne
 • opiekę wykwalifikowanej kadry szkoleniowej (Kamil Żewłakow – kierownik, Dominika Jędrzejczyk oraz Maja Ślepowrońska – wychowawca)
 • wodę na treningi
 • nagrody
 • bluzę obozową
 • organizowane atrakcje oraz warsztaty
 • wejścia na wszystkie oferowane atrakcje
 • relacje z każdego dnia obozowego na social media Facebook oraz Instagram

Cena nie zawiera:

 • wydatków własnych

Przedpłatę należy dokonać w dniu zgłoszenia uczestnika w kwocie 1199 zł. Pozostałą część należy opłacić do dnia 1.12.2023. Karta kwalifikacyjna wraz z listą rzeczy zostanie przesłana po wpłacie pełnej kwoty.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Zimowych Obozach Lekkoatletycznych. To najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych oraz pełnych energii zawodników w wieku 8-18 lat. Organizujemy obozy jedyne w swoim rodzaju, pełne fantastycznych atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Nasza oferta powstała z myślą o zawodnikach, dla których sport stanowi życiową pasję. Rozwijanie umiejętności lekkoatletycznych stanie się znacznie skuteczniejsze podczas zwiększonej ilości jednostek treningowych. Od wielu lat zajmujemy się organizacją obozów sportowych przez co nasze bogate doświadczenie w tym zakresie sprawia, że każdy wyjazd będzie dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Dostępne w naszej ofercie obozy lekkoatletyczne z roku na rok zyskują na popularności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez dzieci i rodziców w okresie ferii zimowych. Uczestnictwo w wyjazdach zawsze spotyka się z ogromnym zadowoleniem wśród obozowiczów.

Zapraszamy również do udziału dzieci i młodzież, która nie jest związana z naszym Klubem!

Wyjazd ma na celu przygotowanie zawodnika do halowego sezonu startowego, poprawę cech sprawności motorycznych uczestnika, naukę technik konkurencji lekkoatletycznych oraz przede wszystkim świetną zabawę. Treningi będą realizowane na profesjonalnych obiektach sportowych Bydgoskiego Centrum Sportu z uwzględnieniem podziału grup na wiek oraz umiejętności uczestników.

Oprócz profesjonalnych treningów lekkoatletycznych zapewniamy również dodatkowe sportowe atrakcje zawarte w cenie wyjazdu:

 • zawody lekkoatletyczne
 • centrum wspinaczkowe
 • park trampolin
 • aquapark
 • warsztaty sportowe
 • i wiele więcej…
Dzień 1 (Sobota)
9:30 – zbiórka pod Stadionem Podskarbińska ul.Podskarbińska 14
10:00 – wyjazd autokarem do Hotelu Zawisza Bydgoszcz
13:00 – obiad
15:30 – rozruch
18:00 – kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminem, podział na grupy
Dzień 2-7 (Niedziela-Piątek)
7:30 – pobudka
08:00 – śniadanie
10:30 – pierwszy trening
13:00 – obiad
14:00 – regeneracja oraz czas na kontakt z rodzicami
15:30 – drugi trening / warsztaty sportowe / zawody lekkoatletyczne
18:00 – kolacja
20:00 – aquapark / park trampolin / centrum wspinaczkowe i wiele więcej
Dzień 8 (Sobota)
7:30 – pobudka
08:00 – śniadanie
10:00 – powrót autokarem do Warszawy
13:00 – przyjazd pod Stadion Podskarbińska ul.Podskarbińska 14

*Plan dnia oraz program obozu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe lub z przyczyn niezależnych od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań, aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

Każdy uczestnik obozu zostanie objęty ubezpieczeniem NNW w cenie wyjazdu.

Karta kwalifikacyjna oraz lista rzeczy zostanie przesłana po akceptacji miejsca. Kartę kwalifikacyjną należy wypełnić oraz podpisać i odesłać mailowo do dnia 1.12.23 na kontakt@lekkoatletykadladzieci.pl  Oryginał karty kwalifikacyjnej obowiązkowo zabieramy na obóz.

 • Mój syn był uczestnikiem letniego obozu lekkoatletycznego organizowanego przez trenera Kamila Żewłakowa. Bardzo serdecznie polecam, taki wyjazd pozwoli dziecku w krótkim czasie poczynić ogromne postępy. Treningi, aktywny wypoczynek, doskonała kadra, pozytywna atmosfera, wyżywienie i zakwaterowanie – wszystko na najwyższym poziomie. Syn wrócił bardzo zadowolony, nawiązał nowe przyjaźnie, a lekkoatletyka stała się jego pasją. (Pani Katarzyna)
 • Super pomysłowi trenerzy z pozytywną energią, nastawieniem. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, generalnie pierwsza klasa. (Pani Sophia)
 • Świetne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Młodzi sportowcy nie nudzą się przy bardzo różnorodnych ćwiczeniach. (Pan Mateusz)
 • Szczęśliwe i wysportowane dzieciaki pod opieką profesjonalnych i pozytywnych trenerów. (Pani Beata)
 • Janek jest szczęśliwy po każdych zajęciach i ma mnóstwo pozytywnej energii. Podoba mi się, że dzieci mają dostęp do profesjonalnego sprzętu i urządzeń. (Pani Ania)
 • Wspaniały trener i pedagog. Nasze dzieci są zachwycone z treningów u Pana Kamila. Podziwiają swojego trenera i jest dla nich wzorem do naśladowania. (Pani Lenka)
 • Serdecznie polecam zajęcia sportowe. Super atmosfera profesjonalne podejście do każdego treningu. Dzieciaki wychodzą z każdego treningu zadowolone i uśmiechnięte. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych obiektach co dodatkowo podnosi motywację dzieci. (Pani Anna)
 • Wspaniała atmosfera, cierpliwość, podejście do dzieci i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Córka wraca szczęśliwa, chętnie opowiada co wydarzyło się danego dnia i z niecierpliwoscią czeka na kolejny trening. Dodatkowo wyjazd na obóz był strzałem w dziesiątkę ogromne podziękowanie dla kadry trenerskiej. Polecam z całego serca! (Pani Emilia)
 • Bardzo polecam za super organizację, różnorodność zajęć, świetną atmosferę i super profesjonalnych trenerów.Jeśli lekkoatletyka, to tylko z Kamil Żewłakow TEAM. (Pani Anna)
 • Bardzo dobra organizacja zajęć, ich różnorodność, skuteczność oraz przyjazna atmosfera na treningach sprawia, że są to ulubione zajęcia sportowe mojej córki, która regularnie robi postępy, odkąd tu trafiła 2 lata temu. Jak najbardziej polecamy! (Pani Ewa)
 • Bardzo polecam treningi, które są prowadzone by przekazać jak największą wiedzę zawodnikom. Sama trenuję u trenera i widzę własne postępy w sporcie. (Emilka)
 • Zajęcia bardzo dobrze zorganizowane, dobra atmosfera na treningach, baza sportowa na wysokim poziomie, dobry kontakt z trenerką… Wszystko to sprawia, że dzieci bardzo chętnie trenują. Jeżeli dziecko chce się rozwijać sportowo to jest we właściwym miejscu. Polecam. (Pan Dariusz)

*wszystkie opinie z klubowych social media

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

Biuro czynne pn.-pt. 10:00-15:00

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024

0-2

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 7

maxresdefault-4

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 6

sddefault

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 5

maxresdefault-3

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 4

maxresdefault-2

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 3

maxresdefault

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 2

0

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2024 – dzień 1

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2023

maxresdefault-6

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 7

maxresdefault-5

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 6

maxresdefault-4

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 5

maxresdefault-3

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 4

maxresdefault-2

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 3

0

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 2

maxresdefault

Zimowy Obóz LA 2023 – dzień 1

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2022

maxresdefault-8

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 7

maxresdefault-7

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 6

maxresdefault-6

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 5

maxresdefault-5

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 4

0

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 3

maxresdefault-3

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 2

maxresdefault-1

Zimowy Obóz LA 2022 – dzień 1

Zimowy Obóz Lekkoatletyczny 2021

0-2

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 7

maxresdefault-21

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 6

0-1

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 5

maxresdefault-20

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 4

maxresdefault-19

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 3

maxresdefault-18

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 2

maxresdefault-17

Zimowy obóz LA 2021 – dzień 1

Zimowy obóz Lekkoatletyczny 2020

maxresdefault-16

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 7

maxresdefault-15

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 6

maxresdefault-14

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 5

maxresdefault-13

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 4

maxresdefault-12

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 3

sddefault-1

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 2

maxresdefault-11

Zimowy obóz LA 2020 – dzień 1

Twoje dziecko trenuje piłkę nożną, pływanie, tenis ziemny lub inną dyscyplinę sportu?

Zapraszamy na indywidualne treningi motoryczne specjalnie dostosowane do jego potrzeb!

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna