X
X
Back to the top

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu w Warszawie.

Naszym głównym celem jest rozwijanie pasji oraz sportowych marzeń każdego dziecka, a także doskonalenie sprawności motorycznej, podnoszenie sprawności fizycznej i dążenie do doskonałości. Stawiając na profesjonalne szkolenie już od najmłodszych lat nasi zawodnicy mogą czerpać radość z uprawiania sportu, osiągając przy tym wyniki na najwyższym poziomie.

Miejsce u nas znajdą zarówno zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę z lekką atletyką, jak i doświadczeni pasjonaci królowej sportu. Treningi lekkoatletyczne w naszej Akademii pozwalają na rozwój techniki, siły, szybkości, gibkości, wytrzymałości, koordynacji oraz umysłu i charakteru. Szkolenie prowadzimy na profesjonalnych obiektach sportowych. Oferujemy również bogatą ofertę wyjazdów na obozy lekkoatletyczne oraz udział w licznych zawodach. Dzięki doświadczonej oraz wykwalifikowanej kadrze szkoleniowej wiemy jak zaszczepić w dziecku zapał do aktywności fizycznej na długie lata.

Pomysłodawcą oraz założycielem Akademii jest Prezes Kamil Żewłakow, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz medalista Mistrzostw Polski w skoku o tyczce.

Od wielu lat koordynuje działania grup dziecięco – młodzieżowych w warszawskich klubach sportowych. Z zakresu szkolenia współpracę realizuje także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, gdzie został powołany na szkoleniowca Zaplecza Kadry Narodowej w skoku o tyczce. Prowadzi również ogólnopolskie szkolenia z zakresu lekkiej atletyki dzieląc się wiedzą wśród innych trenerów oraz sam uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach pozwalających na doskonalenie swoich umiejętności.

Połączenie pasji oraz zdobytej wiedzy na przestrzeni lat, pozwoliło naszej Akademii wychować wielu zawodników osiągających jedne z najlepszych wyników w Polsce jak i w Europie.

Nie czekaj, zapisz uczestnika na pierwszy bezpłatny trening!

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna