X
X
Back to the top

fizjoterapeuta

Zapraszamy do konsultacji z fizjoterapeutą!

Łukasz Kłos

Specjalista Ortopedycznej Terapii Manualnej posiadający międzynarodowy dyplom OMT zgodny ze standardami International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists (IFOMPT).

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Tytuł magistra fizjoterapii na tej uczelni uzyskał w 2010 roku. Swoją przygodę z fizjoterapią zaczął  jeszcze przed studiami, uczęszczając zaraz po szkole średniej do Studium Medycznego o takim samym profilu – Fizjoterapia. Fascynacja ludzkim ciałem i jego doskonałość sprawiły, że ciągłe kształcenie i zdobywanie kolejnych umiejętności jako terapeuta manualny stały się przyjemnością a nie obowiązkiem a praca w zawodzie jest moją największą pasja.

Zaraz po skończeniu studiów podjąłem pracę i po dziś dzień nieprzerwalnie praktykuję i zdobywam doświadczenie zawodowe. Obecnie prowadzę własny gabinet w Warszawie na Ursynowie i poprzez kolejne cykle szkoleń w Ortopedycznej Terapii Manualnej dokładam wszelkich starań aby świadczone prze mnie usługi były na najwyższym poziomie.

Poza terapią manualną i fizjoterapią w wolnych chwilach biegam na różnych dystansach, dobiegłem aż do królewskiego dystansu Maratonu, także dobrze wiem z czym mogą zmagać się sportowcy i jak im pomóc.

Zapraszam do kontaktuzniżka klubowa -10%

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna