X
X
Back to the top

Obozy Letnie

Chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło fantastyczną przygodę lekkoatletyczną?

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Letnich Obozach Lekkoatletycznych. To najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych oraz pełnych energii zawodników już od 8 roku życia. Organizujemy obozy jedyne w swoim rodzaju, pełne fantastycznych atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Nasza oferta powstała z myślą o zawodnikach, dla których sport stanowi życiową pasję. Rozwijanie umiejętności lekkoatletycznych stanie się znacznie skuteczniejsze podczas zwiększonej ilości jednostek treningowych. Od wielu lat zajmujemy się organizacją obozów sportowych przez co nasze bogate doświadczenie w tym zakresie sprawia, że każdy wyjazd będzie dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Dostępne w naszej ofercie obozy lekkoatletyczne z roku na rok zyskują na popularności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez rodziców w okresie wakacyjnym. Uczestnictwo w obozach zawsze spotyka się z ogromnym zadowoleniem wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy również do udziału dzieci i młodzież, która nie jest związana z naszą Akademią!

Athletics Camp 2 - Biała Podlaska (18-27.08.2024)

AWF Biała Podlaska

Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej jest renomowaną i w pełni wyposażoną uczelnią sportową. Rozbudowana baza treningowa zapewnia profesjonalne warunki szkolenia lekkoatletycznego wraz z pełnym zapleczem w sprzęt sportowy. Do dyspozycji znajdziemy między innymi: pełnowymiarowy stadion lekkoatletyczny, hale lekkoatletyczną, pływalnie oraz aquapark z ratownikiem WOPR, sale gimnastyczną, siłownię, hale sportową, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę plażową, a także sale konferencyjne na kreatywne warsztaty i dyskoteki – czyli wszystko, czego potrzebujemy żeby zorganizować udany i aktywny wypoczynek! Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki pozwalający na organizację najważniejszych imprez lekkoatletycznych i zgrupowań sportowych.

Wyjazd odbędzie się w terminie 18-27.08.2024 AWF Biała Podlaska. Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem będzie realizowane na terenie Akademii Wychowania Fizycznego. Kampus usytuowany jest na zamkniętym i ogrodzonym terenie wraz z całodobową ochroną. Do dyspozycji uczestników będą pokoje 2-osobowe oraz 3-osobowe z łazienką. W ramach wyżywienia zapewniamy 3 pełnowartościowe posiłki dziennie (możliwość wyboru diety wegetariańskiej) oraz nieograniczoną wodę podczas realizowanych treningów i atrakcji.

Cena dla klubowiczów: 2750 zł (10 dni / liczba miejsc ograniczona)

Cena dla pozostałych: 2850 zł (10 dni / liczba miejsc ograniczona)

Cena zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie
 • całodzienne wyżywienie – 3 posiłki
 • profesjonalne treningi lekkoatletyczne
 • wodę na treningi i atrakcje
 • nagrody
 • koszulkę obozową
 • organizowane atrakcje oraz warsztaty
 • relacje z każdego dnia obozowego na social media Facebook oraz Instagram
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry szkoleniowej (Kamil Żewłakow – kierownik, Dominika Jędrzejczyk, Maja Ślepowrońska, Zofia Marek – trener)

Cena nie zawiera:

 • wydatków własnych w ramach wyjścia do sklepu

Przedpłatę należy dokonać w dniu zgłoszenia uczestnika w kwocie 1750 zł. Pozostałą część należy opłacić do dnia 29.05.2024. Karta kwalifikacyjna wraz z listą rzeczy zostanie przesłana po wpłacie pełnej kwoty.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w letnim obozie lekkoatletycznym Athletics Camp 2. To najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych oraz pełnych energii zawodników w wieku 8-18 lat. Organizujemy obozy jedyne w swoim rodzaju, pełne fantastycznych atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Nasza oferta powstała z myślą o zawodnikach, dla których sport stanowi życiową pasję. Rozwijanie umiejętności lekkoatletycznych stanie się znacznie skuteczniejsze podczas zwiększonej ilości jednostek treningowych. Od wielu lat zajmujemy się organizacją obozów sportowych przez co nasze bogate doświadczenie w tym zakresie sprawia, że każdy wyjazd będzie dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Dostępne w naszej ofercie obozy lekkoatletyczne z roku na rok zyskują na popularności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez dzieci i rodziców w okresie wakacji. Uczestnictwo w wyjazdach zawsze spotyka się z ogromnym zadowoleniem wśród obozowiczów. Athletics Camp 2 to gwarancja bezpieczeństwa, przygód, wielu atrakcji i fantastycznych wspomnień!

Zapraszamy również do udziału dzieci i młodzież, która nie jest związana z naszą Akademią!

Wyjazd ma na celu przygotowanie zawodnika do drugiej części sezonu startowego, poprawę cech sprawności motorycznych uczestnika, doskonalenie technik konkurencji lekkoatletycznych, kształtowanie sprawności fizycznej oraz przede wszystkim świetną zabawę. Treningi będą realizowane na profesjonalnych obiektach lekkoatletycznych z uwzględnieniem podziału grup na wiek oraz umiejętności uczestników. 

Podczas obozu zostaną również przeprowadzone testy motoryczne w celu weryfikacji poziomu sprawności fizycznej zawodnika oraz przygotowania do dalszego szkolenia.

Oprócz profesjonalnych treningów lekkoatletycznych zapewniamy również dodatkowe atrakcje zawarte w cenie wyjazdu:

 • testy motoryczne
 • runmageddon
 • bubble football 
 • gry zespołowe
 • aquapark
 • warsztaty sportowe
 • plażówka
 • i wiele więcej…
Dzień 1
9:00 – zbiórka pod Stadionem Podskarbińska ul.Podskarbińska 14
9:30 – wyjazd autokarem do AWF Biała Podlaska
13:00 – obiad
15:30 – rozruch
18:00 – kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminem, podział na grupy
Dzień 2-9
7:30 – pobudka
08:00 – śniadanie
10:30 – pierwszy trening
13:00 – obiad
14:00 – regeneracja oraz czas na kontakt z rodzicami
15:30 – drugi trening
18:00 – kolacja
20:00 – atrakcje obozowe
Dzień 10
7:30 – pobudka
08:00 – śniadanie
10:00 – powrót autokarem do Warszawy
14:00 – przyjazd pod Stadion Podskarbińska ul.Podskarbińska 14

*Plan dnia oraz program obozu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe lub z przyczyn niezależnych od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań, aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

Każdy uczestnik obozu zostanie objęty ubezpieczeniem NNW w cenie wyjazdu.

Karta kwalifikacyjna oraz lista rzeczy zostanie przesłana po wpłacie pełnej kwoty. Kartę kwalifikacyjną należy wypełnić oraz podpisać i odesłać mailowo do dnia 15.06.24 na kontakt@akademiala.pl  Oryginał karty kwalifikacyjnej obowiązkowo zabieramy na obóz.

 • Mój syn był uczestnikiem letniego obozu lekkoatletycznego organizowanego przez trenera Kamila Żewłakowa. Bardzo serdecznie polecam, taki wyjazd pozwoli dziecku w krótkim czasie poczynić ogromne postępy. Treningi, aktywny wypoczynek, doskonała kadra, pozytywna atmosfera, wyżywienie i zakwaterowanie – wszystko na najwyższym poziomie. Syn wrócił bardzo zadowolony, nawiązał nowe przyjaźnie, a lekkoatletyka stała się jego pasją. (Pani Katarzyna)
 • Super pomysłowi trenerzy z pozytywną energią, nastawieniem. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, generalnie pierwsza klasa. (Pani Sophia)
 • Świetne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Młodzi sportowcy nie nudzą się przy bardzo różnorodnych ćwiczeniach. (Pan Mateusz)
 • Szczęśliwe i wysportowane dzieciaki pod opieką profesjonalnych i pozytywnych trenerów. (Pani Beata)
 • Janek jest szczęśliwy po każdych zajęciach i ma mnóstwo pozytywnej energii. Podoba mi się, że dzieci mają dostęp do profesjonalnego sprzętu i urządzeń. (Pani Ania)
 • Wspaniały trener i pedagog. Nasze dzieci są zachwycone z treningów u Pana Kamila. Podziwiają swojego trenera i jest dla nich wzorem do naśladowania. (Pani Lenka)
 • Serdecznie polecam zajęcia sportowe. Super atmosfera profesjonalne podejście do każdego treningu. Dzieciaki wychodzą z każdego treningu zadowolone i uśmiechnięte. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych obiektach co dodatkowo podnosi motywację dzieci. (Pani Anna)
 • Wspaniała atmosfera, cierpliwość, podejście do dzieci i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Córka wraca szczęśliwa, chętnie opowiada co wydarzyło się danego dnia i z niecierpliwoscią czeka na kolejny trening. Dodatkowo wyjazd na obóz był strzałem w dziesiątkę ogromne podziękowanie dla kadry trenerskiej. Polecam z całego serca! (Pani Emilia)
 • Bardzo polecam za super organizację, różnorodność zajęć, świetną atmosferę i super profesjonalnych trenerów.Jeśli lekkoatletyka, to tylko z Kamil Żewłakow TEAM. (Pani Anna)
 • Bardzo dobra organizacja zajęć, ich różnorodność, skuteczność oraz przyjazna atmosfera na treningach sprawia, że są to ulubione zajęcia sportowe mojej córki, która regularnie robi postępy, odkąd tu trafiła 2 lata temu. Jak najbardziej polecamy! (Pani Ewa)
 • Bardzo polecam treningi, które są prowadzone by przekazać jak największą wiedzę zawodnikom. Sama trenuję u trenera i widzę własne postępy w sporcie. (Emilka)
 • Zajęcia bardzo dobrze zorganizowane, dobra atmosfera na treningach, baza sportowa na wysokim poziomie, dobry kontakt z trenerką… Wszystko to sprawia, że dzieci bardzo chętnie trenują. Jeżeli dziecko chce się rozwijać sportowo to jest we właściwym miejscu. Polecam. (Pan Dariusz)

*wszystkie opinie z klubowych social media

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

Biuro czynne pn.-pt. 10:00-15:00

Athletics Camp 1 - Olsztyn (5-14.07.2024)

Kortowo / Olsztyn

Określany mianem najpiękniejszego kampusu akademickiego w Polsce, miasteczko Akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i od lat stanowi jedno z najbardziej znanych miejsc rekreacyjnych w Polsce. Ośrodek położony jest poza miastem, nad Jeziorem Kortowskim, w bezpośrednim otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajduje się profesjonalne zaplecze treningowe w postaci pełnowymiarowego stadionu lekkoatletycznego oraz hali sportowej wraz z pełnym wyposażeniem. Oprócz tego na terenie miasteczka znajdują się akademiki i różnorodne obiekty sportowo-rekreacyjne: boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, świetnie wyposażona przystań wodna z kajakami i rowerami wodnymi, plaża oraz strzeżone kąpielisko z ratownikiem WOPR, a także sale taneczne na kreatywne warsztaty i dyskoteki – czyli wszystko, czego potrzebujemy żeby zorganizować udany i aktywny wypoczynek!

Wyjazd odbędzie się z początkiem wakacji 5-14.07.2024 w mazurskiej miejscowości Kortowo. Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem będzie realizowane na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Do dyspozycji uczestników będą pokoje 2-osobowe z łazienką. W ramach wyżywienia zapewniamy 3 pełnowartościowe posiłki dziennie (możliwość wyboru diety wegetariańskiej) oraz nieograniczoną wodę podczas realizowanych treningów i atrakcji.

Cena dla klubowiczów: 2750 zł (10 dni / liczba miejsc ograniczona)

Cena dla pozostałych: 2850 zł (10 dni / liczba miejsc ograniczona)

Cena zawiera:

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie
 • całodzienne wyżywienie – 3 posiłki
 • profesjonalne treningi lekkoatletyczne
 • wodę na treningi i atrakcje
 • nagrody
 • koszulkę obozową
 • organizowane atrakcje oraz warsztaty
 • relacje z każdego dnia obozowego na social media Facebook oraz Instagram
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wykwalifikowanej kadry szkoleniowej (Kamil Żewłakow – kierownik, Dominika Jędrzejczyk, Maja Ślepowrońska, Zofia Marek, Patrycja Kapała – trener)

Cena nie zawiera:

 • wydatków własnych w ramach wyjścia do sklepu

Przedpłatę należy dokonać w dniu zgłoszenia uczestnika w kwocie 1750 zł. Pozostałą część należy opłacić do dnia 29.04.2024. Karta kwalifikacyjna wraz z listą rzeczy zostanie przesłana po wpłacie pełnej kwoty.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w letnim obozie lekkoatletycznym Athletics Camp 1. To najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych oraz pełnych energii zawodników w wieku 8-18 lat. Organizujemy obozy jedyne w swoim rodzaju, pełne fantastycznych atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń. Nasza oferta powstała z myślą o zawodnikach, dla których sport stanowi życiową pasję. Rozwijanie umiejętności lekkoatletycznych stanie się znacznie skuteczniejsze podczas zwiększonej ilości jednostek treningowych. Od wielu lat zajmujemy się organizacją obozów sportowych przez co nasze bogate doświadczenie w tym zakresie sprawia, że każdy wyjazd będzie dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Dostępne w naszej ofercie obozy lekkoatletyczne z roku na rok zyskują na popularności i są najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez dzieci i rodziców w okresie wakacji. Uczestnictwo w wyjazdach zawsze spotyka się z ogromnym zadowoleniem wśród obozowiczów. Athletics Camp 1 to gwarancja bezpieczeństwa, przygód, wielu atrakcji i fantastycznych wspomnień!

Zapraszamy również do udziału dzieci i młodzież, która nie jest związana z naszą Akademią!

Wyjazd ma na celu poprawę cech sprawności motorycznych uczestnika, doskonalenie technik konkurencji lekkoatletycznych, kształtowanie sprawności fizycznej oraz przede wszystkim świetną zabawę. Treningi będą realizowane na profesjonalnych obiektach lekkoatletycznych z uwzględnieniem podziału grup na wiek oraz umiejętności uczestników.

Podczas obozu zostaną również przeprowadzone testy motoryczne w celu weryfikacji poziomu sprawności fizycznej zawodnika oraz przygotowania do dalszego szkolenia.

Oprócz profesjonalnych treningów lekkoatletycznych zapewniamy również dodatkowe atrakcje zawarte w cenie wyjazdu:

 • testy motoryczne
 • runmageddon
 • bubble football 
 • gry zespołowe
 • plażowanie
 • warsztaty sportowe
 • sporty wodne (kajaki, rowerki wodne)
 • i wiele więcej…
Dzień 1
8:00 – zbiórka pod Stadionem Podskarbińska ul.Podskarbińska 14
8:30 – wyjazd autokarem do Kortowa
13:00 – obiad
15:30 – rozruch
18:00 – kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminem, podział na grupy
Dzień 2-9
7:30 – pobudka
08:00 – śniadanie
10:30 – pierwszy trening
13:00 – obiad
14:00 – regeneracja oraz czas na kontakt z rodzicami
15:30 – drugi trening
18:00 – kolacja
20:00 – atrakcje obozowe
Dzień 10
7:30 – pobudka
08:00 – śniadanie
10:00 – powrót autokarem do Warszawy
14:00 – przyjazd pod Stadion Podskarbińska ul.Podskarbińska 14

*Plan dnia oraz program obozu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe lub z przyczyn niezależnych od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań, aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

Każdy uczestnik obozu zostanie objęty ubezpieczeniem NNW w cenie wyjazdu.

Karta kwalifikacyjna oraz lista rzeczy zostanie przesłana po wpłacie pełnej kwoty. Kartę kwalifikacyjną należy wypełnić oraz podpisać i odesłać mailowo do dnia 15.05.24 na kontakt@akademiala.pl  Oryginał karty kwalifikacyjnej obowiązkowo zabieramy na obóz.

 • Mój syn był uczestnikiem letniego obozu lekkoatletycznego organizowanego przez trenera Kamila Żewłakowa. Bardzo serdecznie polecam, taki wyjazd pozwoli dziecku w krótkim czasie poczynić ogromne postępy. Treningi, aktywny wypoczynek, doskonała kadra, pozytywna atmosfera, wyżywienie i zakwaterowanie – wszystko na najwyższym poziomie. Syn wrócił bardzo zadowolony, nawiązał nowe przyjaźnie, a lekkoatletyka stała się jego pasją. (Pani Katarzyna)
 • Super pomysłowi trenerzy z pozytywną energią, nastawieniem. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, generalnie pierwsza klasa. (Pani Sophia)
 • Świetne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Młodzi sportowcy nie nudzą się przy bardzo różnorodnych ćwiczeniach. (Pan Mateusz)
 • Szczęśliwe i wysportowane dzieciaki pod opieką profesjonalnych i pozytywnych trenerów. (Pani Beata)
 • Janek jest szczęśliwy po każdych zajęciach i ma mnóstwo pozytywnej energii. Podoba mi się, że dzieci mają dostęp do profesjonalnego sprzętu i urządzeń. (Pani Ania)
 • Wspaniały trener i pedagog. Nasze dzieci są zachwycone z treningów u Pana Kamila. Podziwiają swojego trenera i jest dla nich wzorem do naśladowania. (Pani Lenka)
 • Serdecznie polecam zajęcia sportowe. Super atmosfera profesjonalne podejście do każdego treningu. Dzieciaki wychodzą z każdego treningu zadowolone i uśmiechnięte. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych obiektach co dodatkowo podnosi motywację dzieci. (Pani Anna)
 • Wspaniała atmosfera, cierpliwość, podejście do dzieci i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Córka wraca szczęśliwa, chętnie opowiada co wydarzyło się danego dnia i z niecierpliwoscią czeka na kolejny trening. Dodatkowo wyjazd na obóz był strzałem w dziesiątkę ogromne podziękowanie dla kadry trenerskiej. Polecam z całego serca! (Pani Emilia)
 • Bardzo polecam za super organizację, różnorodność zajęć, świetną atmosferę i super profesjonalnych trenerów.Jeśli lekkoatletyka, to tylko z Kamil Żewłakow TEAM. (Pani Anna)
 • Bardzo dobra organizacja zajęć, ich różnorodność, skuteczność oraz przyjazna atmosfera na treningach sprawia, że są to ulubione zajęcia sportowe mojej córki, która regularnie robi postępy, odkąd tu trafiła 2 lata temu. Jak najbardziej polecamy! (Pani Ewa)
 • Bardzo polecam treningi, które są prowadzone by przekazać jak największą wiedzę zawodnikom. Sama trenuję u trenera i widzę własne postępy w sporcie. (Emilka)
 • Zajęcia bardzo dobrze zorganizowane, dobra atmosfera na treningach, baza sportowa na wysokim poziomie, dobry kontakt z trenerką… Wszystko to sprawia, że dzieci bardzo chętnie trenują. Jeżeli dziecko chce się rozwijać sportowo to jest we właściwym miejscu. Polecam. (Pan Dariusz)

*wszystkie opinie z klubowych social media

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

Biuro czynne pn.-pt. 10:00-15:00

Athletics Camp 1 - Olsztyn 2024

maxresdefault-9

Athletics Camp Olsztyn – dzień 9

sddefault-1

Athletics Camp Olsztyn – dzień 8

maxresdefault-7

Athletics Camp Olsztyn – dzień 7

maxresdefault-6

Athletics Camp Olsztyn – dzień 6

maxresdefault-5

Athletics Camp Olsztyn – dzień 5

maxresdefault-4

Athletics Camp Olsztyn – dzień 4

sddefault

Athletics Camp Olsztyn – dzień 3

maxresdefault-3

Athletics Camp Olsztyn – dzień 2

maxresdefault-1

Athletics Camp Olsztyn – dzień 1

Letni obóz Lekkoatletyczny 2023 - termin 2

sddefault-3

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 7

0

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 6

sddefault-2

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 5

sddefault-1

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 4

sddefault

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 3

maxresdefault-1

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 2

maxresdefault

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 1

Letni obóz Lekkoatletyczny 2023 - termin 1

maxresdefault-4

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 7

0-1

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 6

maxresdefault-3

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 5

maxresdefault-2

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 4

sddefault

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 3

maxresdefault-1

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 2

0

Letni Obóz Lekkoatletyczny – dzień 1

Letni obóz Lekkoatletyczny 2022

sddefault-1

Letni Obóz LA 2022 – dzień 7

maxresdefault-5

Letni Obóz LA 2022 – dzień 6

sddefault

Letni Obóz LA 2022 – dzień 5

maxresdefault-4

Letni Obóz LA 2022 – dzień 4

maxresdefault-2

Letni Obóz LA 2022 – dzień 3

maxresdefault

Letni Obóz LA 2022 – dzień 2

0-1

Letni Obóz LA 2022 – dzień 1

Letni obóz Lekkoatletyczny 2021

maxresdefault-2

Letni Obóz LA 2021 – dzień 7

maxresdefault-1

Letni Obóz LA 2021 – dzień 6

sddefault

Letni Obóz LA 2021 – dzień 5

maxresdefault

Letni Obóz LA 2021 – dzień 4

0-6

Letni Obóz LA 2021 – dzień 3

0-3

Letni Obóz LA 2021 – dzień 2

0-4

Letni Obóz LA 2021 – dzień 1

Letni obóz Lekkoatletyczny 2020

maxresdefault-10

Letni obóz LA 2020 – dzień 7

maxresdefault-9

Letni obóz LA 2020 – dzień 6

maxresdefault-8

Letni obóz LA 2020 – dzień 5

maxresdefault-7

Letni obóz LA 2020 – dzień 4

maxresdefault-6

Letni obóz LA 2020 – dzień 3

0

Letni obóz LA 2020 – dzień 2

maxresdefault-5

Letni obóz LA 2020 – dzień 1

Letni obóz Lekkoatletyczny 2019

maxresdefault-4

Letni obóz LA 2019 – dzień 6

maxresdefault-3

Letni obóz LA 2019 – dzień 5

maxresdefault-2

Letni obóz LA 2019 – dzień 4

maxresdefault-1

Letni obóz LA 2019 – dzień 3

maxresdefault

Letni obóz LA 2019 – dzień 2

sddefault

Letni obóz LA 2019 – dzień 1

Twoje dziecko trenuje piłkę nożną, pływanie, tenis ziemny lub inną dyscyplinę sportu?

Zapraszamy na indywidualne treningi motoryczne specjalnie dostosowane do jego potrzeb!

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna