X
X
Back to the top

Saska Kępa

LOGO - WAL - PEŁNA WERSJA - transparent

Zapisz się na pierwszy bezpłatny trening!

Zapisy na sezon 2024/2025 wkrótce! Chcesz być powiadomiony jak ruszą zapisy? Wypełnij formularz -> https://forms.gle/w49BJHmFT3rCFTgJA

Saska Kępa ZS Łączności ul. Al. Stanów Zjednoczonych 24

  • Sprawdź jak dojechać –> google maps
  • Prowadząca: Trenerka Weronika
  • Obiekty: stadion lekkoatletyczny, hala sportowa
  • Grupa młodsza – nr 14 (6-10 lat) / poniedziałek, środa 17:00-18:00

W sezonie letnim kwiecień-październik treningi realizujemy na stadionie (obiekt otwarty). W sezonie zimowym listopad-marzec treningi realizujemy na hali (obiekt kryty). Szkolenie sportowe oraz współzawodnictwo dzieci i młodzieży prowadzone przez Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow współfinansuje m.st. Warszawa.

Składka członkowska miesięczna za treningi:

  • 1x w tygodniu 180 zł (grupa młodsza, starsza)
  • 2x w tygodniu 250 zł (grupa młodsza, starsza)
  • 3x w tygodniu 320 zł (grupa młodzieżowa)

Nieobecność członka klubu na Zajęciach nie zwalnia z obowiązku wniesienia pełnej opłaty składki członkowskiej za dany miesiąc Zajęć. Składka członkowska pobierana jest w stałej kwocie miesięcznej przez cały okres szkolenia w miesiącach wrzesień – czerwiec, bez okresu wakacji. Kwota składki członkowskiej jest uśrednioną opłatą obowiązującą przez cały rok szkolny, bez względu na ilość odbywających się zajęć w miesiącu. Opłaty dokonujemy online przez system ActiveNow.

Składka roczna ważna do 21.06.2024 roku:

  • 200 zł – składka roczna zawiera: ubezpieczenie NNW, licencje Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, dostęp do systemu ActiveNow

FORMULARZ ZAPISÓW

Po wypełnieniu otrzymają Państwo szczegóły drogą mailową

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna