X
X
Back to the top

Dzień Dziecka z Decathlon Targówek ????????

Dzień Dziecka z Decathlon Targówek ????????

Serdecznie zapraszamy na współorganizowany piknik z okazji Dnia Dziecka z Decathlon Targówek. Tego dnia zostanie przygotowane mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, w tym specjalna strefa lekkoatletyczna naszego klubu.
 
Do zobaczenia na pikniku!
Sportowe Dni Białołęki już po raz drugi odbędą się na parkingu sklepu Decathlon przy ul. Geodezyjnej 76.

Przez cały dzień działać będzie strefa sportów. Dzięki naszemu partnerowi będzie można zrobić bezpłatnie przegląd roweru, przetestować rowery i hulajnogi elektryczne, powspinać się na sztucznej ścianie, wypróbować jazdę na nartorolkach. Bardziej relaksujące zajęcia też będą – treningi jogi zajęcia nordic walking, jazda konna. Głodni wrażeń mogą wziąć udział w treningu wioślarskim na ergometrach, który poprowadzi wicemistrzyni olimpijska Agnieszka Kobus – Zawojska. A głodni… tak po prostu głodni – mogą się posilić w jednym z foodtrucków.
Podczas całej imprezy nie może zabraknąć gier, zabaw, dmuchańców i waty cukrowej dla najmłodszych.

Wieczorem scenę rozgrzeją prawdziwe gwiazdy. Znana z programu The Voice Kids, rozwinęła skrzydła na dziecięcej Eurowizji w 2018 roku, którą wygrała. Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, ma ogromne doświadczenie sceniczne, koncertowała w całej Polsce.
Andrzej Piaseczny to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Pod koniec ubiegłego wieku wraz z zespołem Mafia wydał 3 płyty: Mafia, Gabinety i FM. Później nagrywał płyty solowe oraz z innymi artystami. Do jego największych przebojów należą piosenki: „Budzikom śmierć”, „Niecierpliwi” i „Prawie do nieba” (nagrane z Robertem Chojnackim). W 2021 roku wydał album 50/50, który promował singlami „Przedostatni” i „Miłość”.

Subscription to our newsletter open soon.

O nas

Warszawska Akademia Lekkoatletyczna specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu dzieci od 6 roku życia z zakresu lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego z innych dyscyplin sportu.

Kontakt

Copyright © 2021 Warszawska Akademia Lekkoatletyczna